employment door

Električar

job Задачи работы
  • Postavljanje električnih instalacija
  • Remont i rekonstrukcija elektro delova postojeće instalacije i opreme (elektomotori, štampane ploče, računarska oprema)
  • Korišćenje i razumevanje tehničke dokumentacije
  • Preventivno angažovanje na poslovima elektroodržavanja (obilazak pogona, praćenje rada mašina u toku rada i na pokretanjima proizvodnje)
  • Poznavanje savremenih trendova i novih tehnologija u radu sa električnom opremom i uređajima
  • Samostalna edukacija i praćenje novih trendova iz oblasti elektro opreme i automatskog upravljanja
  • Predlaganje unapređenja na postojećoj opremi
  • Učestvovanje u odabiru rezervnih delova i nove opreme
  • Dežurstva i intervencije u proizvodnji u slučaju zastoja

candidates Требования к кандидатам
  • Temeljnost i preciznost
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Iskustvo programiranja i parametrisanja industrijske opreme (frekventni regulatori - elektromotorni pogoni, upravljanje servo motorima)
  • Inteligentni uređaji (logička kontrolna jedinica, programabilni releji)
  • Projektovanje elektro ormana
  • Poznavanje različitih tipova senzora (ultrazvučnih, optičkih)
  • Poznavanje principa automatskog upravljanja (podešavenje PID regulatora)
  • Poznavanje tehnologije industrijskih mreža (Profibus, Ethernet, Modbus)
deal Предложение работы
  • Karijeru u kompaniji koja je lider u oblasti pakovanja hrane
  • Konkuretnu zaradu i mogućnost razvoja karijere u stabilnom okruženju
  • Rad u izuzetno dinamičnom i profesionalnom timu

Форма заявки на участие.

Поля, отмеченные *, являются обязательными. Если вы не заполните одно из этих полей, ваше приложение не будет отправлено. Пожалуйста, внимательно прочитайте форму и проверьте правильность ввода данных перед отправкой.

Если у вас есть вопросы, вы можете отправить электронное письмо posao@alpackgroup.com

Выберите местоположение

Выберите дополнительное задание, если вы хотите применить к нескольким позициям

Вы подаете заявку

Električar

Личная информация

Сообщение

Загрузите свое резюме, рекомендацию, сопроводительное письмо или аналогичный важный документ