employment door

Elektroinženjer

job Munka feladatok
  • Sprovođenje preventivnog i korektivnog održavanja opreme
  • Unapređenje postojeće opreme i razvoj novih mašina
  • Programiranje PLC uređaja i HMI aplikacija za upravljanje, vizualizaciju i arhiviranje
  • Parametrisanje i puštanje u rad servo pogona
candidates A jelöltekre vonatkozó követelmények
  • Elektrotehnika: VI ili VII stepen stručne spreme
  • Prednost: smer – automatika
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje automatskog upravljanja mašinama u industriji
  • Poznavanje rada sa PLC-ima
  • Poznavanje regulacije elektromotornih pogona
deal Állásajánlat
  • Karijeru u jednoj od najperspektivnijih kompanija na tržištu
  • Konkurentnu zaradu
  • Stalnu obuku i usavršavanje
  • Rad u profesionalnom i dinamičnom okruženju

Állásajánlati űrlap.

A * -gal jelölt mezők kötelezőek. Ha nem tölt ki egy mezőt, az alkalmazás nem fog megjelenni a bázisunkban. Kérjük, alaposan olvassa el a formanyomtatványt, és ellenőrizze, hogy a beadása előtt helyesen írta-e be az adatait

Ha bármilyen kérdése van, küldhet e-mailt is posao@alpackgroup.com

Válasszon helyet

Válasszon ki további munkát, ha több pozícióra szeretne alkalmazni

Ön mely pozíciókra jelentkezik

Személyes adat

  • Nem :
  • Fogyatékossággal élő:
  • Jogosítvány:
  • Kép feltöltése Engedélyezett fájltípusok: JPG, PNG

    Válassz képet
    Húzza ide a képet ...
    Kép feltöltése

Oktatás (a legmagasabbtól a legalacsonyabbig.)

  • Képzettség: *
  • A tanulmányok évei:
Adja hozzá az oktatás következő szintjét

2. Oktatás (a legmagasabbtól a legalacsonyabbig.)

3. Oktatás (a legmagasabbtól a legalacsonyabbig.)

Idegen nyelvek

English

  • Olvasás:
  • Írás:
  • Beszélgetés:
Adj hozzá idegen nyelvet/nyelveket

  • Olvasás:
  • Írás:

Munkatapasztalat

Add hozzá a munkatapasztalatot

2. Munkatapasztalat

3. Munkatapasztalat

Egyéb szakértelmek, amikkel rendelkezel

Töltse fel önéletrajzát, ajánlásait, kísérőlevelét vagy hasonló fontos dokumentumot

Honnan hallottál rólunk?

Ön jelenleg alkalmazott?

Megjegyzések

  • A kérdőív benyújtásával megerősítem, hogy a beírt adatok helyesek, és egyetértek azzal, hogy az adataimat felhasználhassák a jelöltek kiválasztására
  • Ezek az adatok bizalmas jellegűek és kizárólag a jelöltek kiválasztása céljából használatosak.